masz pytania

o nas

romanik

TYM SIĘ ZAJMUJEMY

Romanik Polskie Narzędzia spółka z o.o. jest rodzinną firmą z tradycjami. Początki działalności sięgają 1984 roku kiedy mój Ojciec Jan miał niewielki warsztat rzemieślniczy w Bydgoszczy. Na przestrzeni lat nasze przedsiębiorstwo zmieniało się, ewoluowało aż do dnia dzisiejszego. Jednocześnie misja pozostała bez zmian: „Nasza pasja rodzi jakość – Polskie narzędzia”. Dokładamy starań abyś mógł otrzymać produkt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania . Dlatego narzędzia które tworzymy łączą w sobie funkcjonalność, jakość, elegancki design oraz niepowtarzalny styl który przyciąga rzesze klientów już od wielu lat. 

romanik

Obecnie produkujemy gamę narzędzi ręcznych dla ogrodnictwa, branży budowlanej oraz dla drogowców takich jak: łopaty, grabie, szpadle i wiele innych… Zapraszamy do odwiedzenia sklepu abyś mógł zapoznać się z aktualną ofertą. Wspaniale gdy dołączysz do naszych stałych odbiorców jeśli jeszcze się nie znamy🤗 Kiedy nasze produkty zaczną towarzyszyć Tobie w ogrodzie, „budować” Twoją przyszłość, uczestniczyć w małych i dużych projektach podzielisz moją pasję do nich.

Ogrodnictwo jest ćwiczeniem optymizmu i radością gdy zbieramy jego owoce. Jeśli Twój zadbany ogród sprawi, że będziesz szczęśliwszy stanie się to dla mnie największą nagrodą.
Stefania Romanik